R.Slonskio įmonė “Romasas” – sėkmingai veikianti įmonė nuo 1995m. Mūsų įmonė yra viena iš didžiausių elektroninių svarstyklių tiekėjų ir gamintojų Lietuvoje, kuri sertifikavo platų svarstyklių asortimentą “Romasas” vardu ir gali pasiūlyti svėrimo įrangą laboratorijoms, prekybai, gamybai, pramonės bei žemės ūkiui. Taip pat prekiaujame elektroniniais kasos aparatais, atliekame jų priežiūrą, remontą, registraciją mokesčių inspekcijoje.

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys:

  • Elektroninių svarstyklių ir svėrimo sistemų gamyba
  • Prekyba elektroniniais kasos aparatais, jų priežiūra ir remontas
  • Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektroninėmis svarstyklėmis
  • Svarstyklių remontas, aptarnavimas
  • Metrologinė patikra

Orientavimas į kliento aptarnavimo kokybę, bendradarbiavimas ir pagarba jam, leidžia įmonei siekti vis aukštesnių tikslų!
Eksporto plėtra:

Per 16 darbo metų įmonė sukaupė pirkimų, pardavimų ir gamybos patirtį, apėmė nemažą Lietuvos rinkos dalį. Nuo 2007m. vykdome eksportą į Latviją, Estiją, Slovakiją, Vokietiją, Didžiąją Britaniją ir aktyviai ieškome naujų užsienio partnerių, siekiame didinti pardavimus užsienio rinkose.

Įmonė “Romasas” priima užsakymus įvairių nestandartinių svarstyklių gamybai. Galime suprojektuoti svarstykles atsižvelgiant į konkrečius kliento poreikius. Bendradarbiaujame su klientu nuo projekto aptarimo iki jo įgyvendinimo ir sistemos išbandymo. Mūsų profesionalūs patarimai padės jums išvengti klaidų pasirenkant ir eksplotuojant svarstykles. Visiems gaminiams suteikiame garantiją. Mums rūpi kiekvienas klientas!
Siekdami užsibrėžtų tikslų, dirbame pagal kokybės vadybos ISO 9001:2008 standartą ir vykdome kokybės politiką.
SKMBT_C25014041414050R. Slonskio įm. “Romasas” buvo pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių įmonių Lietuvoje.
R.Slonskio įmonės “Romasas” veiklos rezultatų konferencija

Siekdami geresnio bendradarbiavimo su įmonės atstovais Lietuvoje ir už Lietuvos ribų, surengėme konferenciją, kurioje pristatėme įmonės plėtros tendencijas, parodas, kuriose sudalyvavome 2011metais, informavome apie tolimesnius naujų produktų sertifikavimo modelius bei ateities tikslus ir siekius.

Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą

Sutinku su svetainėje taikoma privatumo politika